KURUMSAL

Tüm ağır ticari araçların aradığınız yedek parçaları burada!

Firmamız 1984 yılında BMC ve FORD yedek parça alım satımı ile yurtiçi çalışmalarına başlayan şirketimiz, 2002 yılında ürün grubuna MERCEDES ve MAN ağır ticari araçların yedek parçalarını ekleyerek müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

2007 yılında UZEL OTOMOTİV NAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak yurtiçi müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyatta hizmet yapabilmek adına yurtdışı alım piyasasına açılmıştır. Yurtdışı ticaretinde güvenle karşılanan firmamız ilerleyen zamanda yurtdışı müşterilerine de hitap edebilmektedir. Firmamız kalite yönetim sistemini oluşturarak üretmiş olduğu hizmetin her ürünü müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmaktadır. 2009 yılının başında Uzman Sanayi Sitesinde 5000m2’lik kapalı işyerine taşınan firmamız 2013 yılı başlarında firma ünvanımızda değişikliğe giderek UZEL OTOMOTİV SER. HİZ. TAŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. halini alan firmamız dünyada hızla yaygınlaşan e-ticaret ağına dahil olmuştur.

Kalite, güven ve insan kaynakları yatırımına daha fazla ağırlık vererek ileri teknoloji ve deneyimli kadrosu ile her zaman müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutan firmamız yurtiçinde tercih edilen marka durumuna gelmiş aynı zamanda da ihracatımız 13 ülkeye ulaşmıştır. Ürün yelpazemizin içinde dünyaca duyulmuş markaları bulunduran, ürünlerimizi ana sanayilerimize ve diğer tüketicilerimize en kaliteli ve en kısa zamanda ulaştırabilmek amacımızdır. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürünü uygun fiyata sunabilmek şirket prensibimizdir.

Sektör olarak otomotiv grubu yeniliklere açık ve çabuk gelişen bir sektör olduğundan firmamız bu değişimlere ayak uydurmak için yaptığı çalışmalarla hedeflediği dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

Vizyonumuz;
Sürekli gelişme anlayışı içinde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve sektörde güçlü ve güvenilir bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz;
Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin bütün ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamaktır.

Kalite Politikamız;
Kurumsal Kimliği doğrultusunda oluşturduğu güven ve bu güvenin simgesi haline gelmiş olan kalitesinin sürekliliğini sağlamayı ilke edinen, Kalite Yönetim Sistemi ile Ulusal ve Uluslararası Platformlarda “sürekli gelişmeyi ve büyümeyi” hedeflemektedir.