Tüm ağır ticari araçların aradığınız yedek parçaları burada!

Firmamız, 1984 yılında BMC ve FORD yedek parça alım satımı ile yurtiçi çalışmalarına başlamıştır. 2002 yılında ürün grubuna MERCEDES, MAN ve SCANIA ağır ticari araçlarının yedek parçalarını da ekleyerek yurtiçi piyasasında müşterilerine hizmet vermeye devam etmiştir.

2007 yılında UZEL OTOMOTİV NAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak yurtiçi müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyatta hizmet yapabilmek adına yurtdışı alım piyasasına açılmıştır. Yurtdışı ticaretinde güvenle karşılanan firmamız ilerleyen zamanda yurtdışı müşterilerine de hitap edebilecek düzeye erişmiştir. Firmamız kalite yönetim sistemini oluşturarak üretmiş olduğu hizmetin her ürününü müşteri memnuniyetini esas alarak düzenlemiş bu yönde de çalışmalarına devam etmiştir. 2009 yılının başında Uzman Sanayi Sitesinde 5000m2’lik kapalı iş yerine taşınan firmamız 2013 yılı başlarında firma ünvanın da değişikliğe giderek UZEL OTOMOTİV SER. HİZ. TAŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. halini alan firmamız Yurtiçi ve Yurtdışı pazarında ki payını da arttırarak dünyada hızla yaygınlaşan e-ticaret ağına dahil olmuştur.

Kalite, güven ve insan kaynakları yatırımına daha fazla ağırlık vererek ileri teknoloji ekipmanlar ve deneyimli kadrosu ile her zaman müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutan firmamız yurtiçinde tercih edilen marka durumuna gelmiş, aynı zamanda da ihracatımız 13 ülkeye ulaşmıştır. Ürün yelpazemizin içinde dünyaca duyulmuş markaları bulundurarak, ürünlerimizi ana sanayilerimize ve diğer tüketicilerimize en kaliteli ve en kısa zaman da ulaştırabilmek amacından sapmadan yoluna devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürünü uygun fiyata sunabilmek şirket prensiplerimizin başında gelmektedir.

Sektör olarak otomotiv yeniliklere açık ve çabuk gelişen bir sektör olduğundan firmamız bu değişimlere ayak uydurmak için yaptığı çalışmalarla hedeflediği dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Bu amaç doğrultusunda gerek iş gücü gerekse teknolojik anlamda her imkandan faydalanarak her daim kendisini geliştirmeye devam etmekte ve bu amacı doğrultusunda tüm yenilikleri yakından takip etmektedir.

30.000

ÇEŞİT ÜRÜN

100

MARKA

1000

MEMNUN BAYİ

30

ÇALIŞAN